Mapa stránek | cz en ru hu 
 

7.-8.10. Seminář pro výrobce medikovaných krmiv

Sport-V-Hotel, Hrotovice

Na začátku října se v moravských Hrotovicích uskutečnil již 3. ročník odborného semináře pro výrobce medikovaných krmiv.
Stejně jako v loňském roce byla pro účastníky semináře nachystaná na dopoledne zajímavá exkurze. Tentokrát prohlídka vodní elektrárny Dalešice v nedalekém Kramolíně. Návštěvníky elektrárny čekal odborný výklad včetně instruktážního filmu pro dokreslení představy. Poté následovala vlastní prohlídka provozu, kde byla možnost nahlédnout do strojovny, ve které se nachází Francisovy turbíny, poté jsme se podívali se až k přivaděčům vody, které se nachází několik metrů pod hladinou přehrady. Po prohlídce byl přesun do hotelu Sport-V-hotel na oběd, kde se také konal seminář.
Seminář 7.10. Seminář 7.10.
Pro letošní seminář byly připraveny 4 přednášky, které přednesl Ing. Martin Jeřábek ze společnosti Tekro, spol. s r.o.. Tematickými okruhy přednášek byly “Nežádoucí vlivy technologie“, “Kontrola výroby“, “Kontaminace“ a “Výrobní a záznamová dokumentace!. Všichni posluchači po skončení semináře obdrželi „Potvrzení o účasti na školení QP“.
Seminář 7.10. Seminář 7.10.
Pro ty, kteří zůstávali na semináři do druhého dne, byl připraven po večeři společenský večer s rautem a bowlingovým turnajem v uzavřené společnosti.