Mapa stránek | cz en ru hu 
 

EMINENT CUP 2017

Opakovaně podporujeme sport dětí

O víkendu 18.-19. února 2017 zorganizovala TJ STM Olomouc opět za výrazného sponzorského přispění naší společnosti Tekro Praha již druhý ročník chlapeckého turnaje s celostátní působností v házené pro kategorii 11 – 12 letých kluků, EMINENT Cup 2017.
Kluci po celé dva dny s výborným nasazením ukazovali, co se již z této fyzicky náročné hry naučili a převáděli, co to je zanechat na hřišti celé srdce a spoustu sil – vždyť každé družstvo během turnaje sehrálo přes 3 hodiny hry.
Turnaje se z Čech účastnila družstva HK Lovosic a TJ JM Chodov, dále pak moravská družstva Tatranu Bohunice, Sokola Ostrava, TJ z Rožnova pod Radhoštěm, Sokola Krmelín a SK Kuřimi. Samotný průběh turnaje dětem zabezpečili především jejich rodiče a trenéři družstva pořádajícího oddílu s přispěním sponzorů, mezi něž patřilo i marketingové oddělení naší společnosti. Poskytli jsme jak originální grafické zpracování diplomů družstvům i nejlepším jednotlivcům, tak i odměny a ceny pro všechna zúčastněná družstva i pro jednotlivce – vzorky produktů naší výběrové řady EMINENT.
Vůbec není důležité, kdo v turnaji zvítězil, kdo zůstal v poli poražených, to co nás nejvíce uspokojuje a přináší největší radost je, že jsme pomohli pořadatelům turnaje zabezpečit pro více jak 120 dětí smysluplně strávený víkend sportem.

turnaj házená společné foto turnaj házená - poháry Turnaj házená - předávání cen1 Turnaj házená - předávání cen2