Mapa stránek | cz en ru hu

Manažer klinických i neklinických studií v režimu SLP

Pracoviště:
Nová Dědina
Typ úvazku:
Plný
Nástup:
dle dohody
Popis pozice:
  • komunikace se zadavateli klinických studií
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • podílení se na přípravě a vlastní realizaci klinických i neklinických studií veterinárních léčiv
Nabízíme
  • zajímavou práci v dobrém kolektivu významné české firmy
  • možnost homeoffice
  • motivující platové ohodnocení a zaměstnanecké výhody (služební automobil, notebook, mobil, životní pojistění a další příspěvky)
  • aktivní zaškolení a další odborný růst
  • zázemí stabilní firmy
Požadujeme
  • VŠ veterinárního, biologického nebo farmaceutického zaměření
  • praxi na podobné pozici - výhoda
  • znalost klinických studií - výhoda
  • aktivní znalost AJ slovem i písmem
  • uživatelskou znalost práce na PC (MS Office)
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, týmová spolupráce
  • proaktivní, pozitivní osobnost s orientací na výsledek
  • ochotu cestovat, ŘP sk. B
Kontaktní formulář (ukázat...)
Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.

Informace o Vás:
(*)Jméno:

(*)Příjmení:

(*)Váš e-mail:

(*)Váš e-mail znovu:

Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):

Přílohy (přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)