Mapa stránek | cz en ru hu

Specialista pro laboratoř

Pracoviště:
Nová Dědina
Typ úvazku:
Plný
Nástup:
dle dohody
Popis pozice:
  • práce dle požadavků SVP v analytické laboratoři
  • rutinní analýza aktivních farmaceutických substancí, pomocných látek, veterinárních léčivých přípravků a doplňkových látek
  • vývoj, verifikace a validace nových i současných metodik
  • transfery analytických metod
  • práce dle interní dokumentace, podílení se na její tvorbě a kontrole (standardní operační postupy, analytické metody, validační/verifikační protokoly a zprávy)
  • vyhledávání v odborné literatuře
  • aktivní spolupráce s ostatními úseky firmy, především registračním oddělením
Nabízíme
  • zajímavou práci s moderní analytickou technikou s patřičným laboratorním zázemím
  • možnost podílet se na rozvoji společnosti v oblasti veterinárních léčiv
  • přátelské prostředí a platové podmínky odpovídající dané pozici
  • možnost zaškolení a další odborný růst (semináře, konference)
  • zaměstnanecké benefity
  • zázemí stabilní firmy
Požadujeme
  • VŠ vzdělání chemického směru (nejlépe analytická chemie)
  • praktickou znalost instrumentální i všeobecné analytické chemie se zaměřením na chromatografické metody a titrace
  • přehled o požadavcích na práci v prostředí SVP
  • komunikativnost, týmovou spolupráci, spolehlivost, pečlivost, přesnost a samostatnost
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • ochotu neustále se vzdělávat
  • anglický jazyk na úrovni psaní dokumentů a e-mailové komunikace
  • dobrou uživatelskou znalost programů MS Office (především Word, Excel)
Kontaktní formulář (ukázat...)
Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.

Informace o Vás:
(*)Jméno:

(*)Příjmení:

(*)Váš e-mail:

(*)Váš e-mail znovu:

Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):

Přílohy (přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)