Mapa stránek | cz en ru hu

Sales manager pro zoohygienu

Pracoviště:
Typ úvazku:
Plný
Nástup:
dle dohody
Popis pozice:
  • tvorba obchodních strategií a jejich implementace do praxe
  • vedení týmu obchodních reprezentantů, jejich motivace, koordinace, koučing a řízení produktivity
  • podílení se na budoucnosti obchodních aktivit společnosti
  • seberozvoj
Nabízíme
  • získávání špičkového know-how v oblasti welfare zvířat u stabilního zaměstnavatele
  • prostor pro realizaci vlastních nápadů
  • home office
  • firemní benefity
  • příležitost pro seberealizaci a osobní růst
Požadujeme
  • VŠ vzdělání, nejlépe zemědělského nebo biologického zaměření, případně ekonomického s praxí v oboru
  • znalost zemědělského prostředí - výhodou
  • manažerskou zkušenost s vedením obchodního týmu min. dva roky
  • pozitivní a proaktivní myšlení
  • dobrou znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Word a Outlook)
  • dobrou znalost AJ, další jazyky výhodou
  • ŘP skupiny B
Kontaktní formulář (ukázat...)
Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.

Informace o Vás:
(*)Jméno:

(*)Příjmení:

(*)Váš e-mail:

(*)Váš e-mail znovu:

Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):

Přílohy (přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)