Mapa stránek | cz en ru hu

Operátor pracoviště fluidní sušárny

Pracoviště:
Nová Dědina
Typ úvazku:
Plný
Nástup:
dle dohody
Popis pozice:
  • Samostatná práce na vysoce sofistikovaném zařízení
  • Spoluúčast na vývoji nových produktů
Nabízíme
  • Samostatnou práci na vysoce sofistikovaném zařízení
  • Motivační finanční ohodnocení, firemní benefity
  • Možnost profesního růstu - po zapracování jako vedoucí týmu pracovníků v novém moderním provozu
  • Možnost služebního bytu
  • Zázemí stabilní české firmy
Požadujeme
  • SŠ vzdělání chemicko - technologického, popř. farmaceutického směru výhodou
  • Praktickou znalost technologie a principů operací fluidního sušení podmínkou
  • Orientaci ve fyzikálně - chemických vlastnostech pomocných látek pro výrobní operace a užití ve fluidní sušárně
  • Znalost principů správné výrobní praxe ve výrobě veterinárních léčiv
  • Práci na PC na uživatelské úrovni, ŘP sk. B
  • Znalost AJ výhodou
  • Kreativitu, samostatnost, cílevědomost a svědomitost
Kontaktní formulář (ukázat...)
Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.

Informace o Vás:
(*)Jméno:

(*)Příjmení:

(*)Váš e-mail:

(*)Váš e-mail znovu:

Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):

Přílohy (přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)