Mapa stránek | cz en ru hu

Obchodní zástupce pro zoohygienu HZ - region Jihočeský, Plzeňský a Středočeský kraj

Pracoviště:
Typ úvazku:
Plný
Nástup:
dle dohody
Popis pozice:
  • prodej produktů a poradenská činnost v oblasti zoohygieny a biosecurity v chovech zvířat
  • průzkum a rozvoj trhu
  • testování novinek v terénu
  • účast na odborných seminářích a výstavách
Nabízíme
  • zázemí stabilní české firmy
  • kvalitní zaškolení, další vzdělávání
  • vysoké ohodnocení, závislé na schopnostech (pevný základ + nezastropovaný prémiový řád)
  • odborně zajímavou pracovní náplň v dynamickém oboru
  • služební vozidlo, mobil, notebook, stravenky, příspěvky na dovolenou, jazykové vzdělávání a na důchodové připojištění, sickdays a další benefity
Požadujeme
  • člověka, který:
  • má vzdělání nejlépe zemědělského nebo veterinárního zaměření
  • má minimálně základní znalosti a praxi v chovech HZ, především skotu
  • je obchodník tělem i duší (praxe min. 2 roky)
  • dokáže si poradit s konkurencí, efektivně si organizuje čas
  • používá selský rozum a umí dobře počítat
  • nevadí mu práce v živočišné výrobě - nemá zdravotní omezení
  • je manuálně zručný s mycí a čistící technikou
  • je aktivní řidič
  • dokáže velmi dobře pracovat s PC
Kontaktní formulář (ukázat...)
Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.

Informace o Vás:
(*)Jméno:

(*)Příjmení:

(*)Váš e-mail:

(*)Váš e-mail znovu:

Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):

Přílohy (přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)