Mapa stránek | cz en ru hu

Vedoucí studií veterinárních léčiv

Pracoviště:
Nová Dědina
Typ úvazku:
Plný
Nástup:
dle dohody
Popis pozice:
  • Podílení se na přípravě dokumentace a vlastní realizaci klinických i neklinických studií veterinárních léčiv
Nabízíme
  • Zajímavou práci v dobrém kolektivu významné krmivářské firmy
  • Motivující platové podmínky, zaměstnanecké benefity
  • Aktivní zaškolení a další odborný růst
  • Zázemí stabilní firmy
Požadujeme
  • VŠ veterinárního, zemědělského nebo farmaceutického zaměření
  • Praxi na podobné pozici - výhodou
  • Znalost klinických studií - výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilitu, týmovou spolupráci
  • Znalost AJ na komunikativní úrovni podmínkou
  • Proaktivní, pozitivní osobnost s orientací na výsledek
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS OFFICE)
  • ŘP sk. B, ochotu cestovat - studie probíhají v zemědělských podnicích se středních Čechách
Kontaktní formulář (ukázat...)
Máte-li zájem o uvedené pracovní místo, vyplňte následující kontaktní formulář. Položky označené jako (*) jsou povinné.

Informace o Vás:
(*)Jméno:

(*)Příjmení:

(*)Váš e-mail:

(*)Váš e-mail znovu:

Doplňující informace, poznámka (chcete nám něco sdělit?):

Přílohy (přiložte až 3 přílohy, jako je průvodní dopis, životopis, ...)